Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 51

Ombrédanne, Louis: Quelques vérités premieres (ou soi-disant telles) en chirurgie infantile. Paris, 1939, Masson et Cie., 85+1 p. Francia nyelven. Sérült kiadói papírkötés.
17080.

2 000 HUF
17081.

2 000 HUF
17082.

3 600 HUF
9,73
10,59
Obláth Richárd: Analízis és geometriai alkalmazás 94 ábrával és több száz kidolgozott példával. Bp., 1920. Pesti könyvnyomda. Korabeli félvászon kötésben.
17083.

1 800 HUF
Polunin, Oleg: Európa fái és bokrai. Barbara Everard rajzaival. Ford.: Debreczy Zsolt. Bp., 1981, Gondolat. 212 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17084.

1 600 HUF
Bognár László: Ásványhatározó. Bp., 1987. Gondolat. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.
17085.

1 600 HUF
Szakáll Sándor-Gatter István: Magyarországi ásványfajok. Miskolc, 1993., Fair System Kft. Gazdag színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + 100 magyarországi ásványlelőhely. Minerofil Kiskönyvtár II. Miskolc, 1996., Magyar Minerofil Társaság. Kiadói papírkötés, az elülső borító sarkán gyűrődésekkel.
17086.

1 800 HUF
Dr. Gróh Gyula, Dr. Szabó Zoltán: Fehérjék, vércsoportok. (Függelék: A vércsoportok átöröklése). A Természettudományok Elemei 5. Bp., 1937, Kir. M. Természettudományi Társulat, 46+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
17087.

1 400 HUF
Dr. Szabó Zoltán: Az átöröklés. Az általános örökléstudomány elemei, figyelemmel a gazdasági és orvosi vonatkozásokra. Bp., 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, 444 p. + VI t. Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a gerincen kisebb hiánnyal.
17088.

1 200 HUF
Medvegy Mihály: A Bakony cincérei. A Bakony természettudományi kutatásának eredményei XIX. DEDIKÁLT! Zirc, 1987., Veszprém Megye Múzeumi Igazgatósága. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott papírkötés.
17089.

1 200 HUF
Ócsag Imre, dr.-Szidnainé dr. Csete Ágnes: Lóra, gyerekek! Voltizsálás. Bp., 1986., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17090.

1 200 HUF
17091.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF