2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Otto von Schleinitz: William Holman Hunt. Künstler-Monographien LXXXVIII. Bielefeld-Leipzig, 1907, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói sérült kartonált papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.