Books: Architecture, Art

Number of items: 182

16616.

8 000 HUF
16617.

2 000 HUF
16618.

2 000 HUF
Berthold Daun: Veit Stoß. Künstler-Monographien LXXXI. Bielefeld-Leipzig, 1906, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói kopott, sérült papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.
16619.

2 000 HUF
16620.

2 000 HUF
Szaszák György: Kassai műtermek. Pozsony, 2000, AB-ART Kiadó. 96p. Színes és kekete-fehér képekkel. többek közt Jakoby Gyula, Löffler Béla, Eckerdt Sándor, Duncsák Attila műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16621.

2 200 HUF
5,95
6,47
16622.

1 000 HUF
Kotsis Iván: A mai magyar építészet. Különnyomat a Magyar Szemle 1939. szeptemberi számából. Bp., 1939, (Athenaeum-ny.), 9 p. Kiadói tűzött papírkötés.
16623.

1 000 HUF
Kubinszky Mihály: Adatok a vonatfogadó csarnokok történeti fejlődéséhez. Különnyomat a Közlekedéstudományi Szemle 1960. évi számából. Bp., 1960, 224-234 p. Tűzve, néhány kis lapszéli sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT.
16624.

1 000 HUF
Csányi Károly: A műemlékrestaurálás. A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai XX. kötet, 19. füzet Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 60 p. Fekete-fehér képekkel, alaprajz-ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel. A szerző, Csányi Károly (1873-1955) építész, művészettörténész által Dr. Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész részére DEDIKÁLT példány.
16625.

1 400 HUF
Rados Jenő: A magyar klasszicista építészet emlékei. Mérnöki Továbbképző Intézet előadás sorozatából M. 20. Kézirat gyanánt. (Jegyzet). Bp., 1952, Tankönyvkiadó, 21 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kisebb szakadásokkal, jegyzetekkel.
16626.

1 000 HUF
Műegyetemi Közlemények.1948. 2. sz. Szerk.: Dr. Mihailich Győző. Bp., 1948, Mérnöki Továbbképző Intézet (Műegyetemi-ny.), 96 p. Benne többek között Rados Jenő, építész, építészettörténész, ill. Weichinger Károly építész írásaival. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Angol, német és francia nyelven. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kisebb szakadással.
16627.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF