11775.
416. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Búza Barna (Buzi Barnabás) (1910-2010): Éva. Porcelán, jelzett (még eredeti nevén szignózva), kopásnyomokkal, m: 37cm