11731. 416. Closed Online auction Antique
6 000 HUF
0 HUF
Antik, historizáló, réz falra akasztható dombormű, vallási jelenettel, SA jelzéssel, kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, d: 32 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert