10300. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Nechánszky József (1936-): Szigligeti panoráma, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/79), apró foltokkal, üvegezett fakeretben, 18×49 cm
Photo of the item taken by : pk