95 000 HUF
Kende Géza (1889-1952): Táborozók. Olaj, vászon, jelzett. Reprezentatív, levél- és gyümölcsdíszes korabeli, kissé sérült fakeretben. 100x100 cm. Kende Géza művei nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelmben, mivel 1919-ben az Egyesült Államokba vándorolt ki. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.