Mixed banknote and coin lots

Number of items: 29

Vegyes papírpénz és kitüntetés tétel, benne: Kiváló Munkáért műgyantás jelvény, eredeti tokban, 1969. 10Ft, Románia 1966. 10L, Bulgária 1974. 5L, Görögország 1978. 100D T:1-,III,III-
31925.

Vegyes papírpénz és kitüntetés tétel, benne: "Kiváló Munkáért" műgyantás jelvény, eredeti tokban, 1969. 10Ft, Románia 1966. 10L, Bulgária 1974. 5L, Görögország 1978. 100D T:1-,III,III-

800 HUF
1945. 10.000.000P + ~1957. Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség - VIII. Kerületi Bizottság Emlékplakettje - 1919-1957 KISZ egyoldalas Br plakett tokban + ~1980. Kiváló Munkáért műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:vegyes, a bankjegyen szakadások, anyaghiány
31926.

1945. 10.000.000P + ~1957. "Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség - VIII. Kerületi Bizottság Emlékplakettje - 1919-1957 KISZ" egyoldalas Br plakett tokban + ~1980. "Kiváló Munkáért" műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:vegyes, a bankjegyen szakadások, anyaghiány

1 200 HUF
Molnár Péter: A korona bukása. Magyarország forgalmi pénzei 1920-1927. FONS X. (2003) 3. sz. 329-358. p. különlenyomat + Szovjetunió DN Moszkva / Kreml fém plakett (94mm) T:2 Molnár Péter: A korona bukása. Magyarország forgalmi pénzei 1920-1927. FONS X. (2003) 3. sz. 329-358. p. offprint + Soviet Union ND Moscau / Kreml metal plaque (94mm) C:XF
31927.

Molnár Péter: A korona bukása. Magyarország forgalmi pénzei 1920-1927. FONS X. (2003) 3. sz. 329-358. p. különlenyomat + Szovjetunió DN "Moszkva / Kreml" fém plakett (94mm) T:2 Molnár Péter: A korona bukása. Magyarország forgalmi pénzei 1920-1927. FONS X. (2003) 3. sz. 329-358. p. offprint + Soviet Union ND "Moscau / Kreml" metal plaque (94mm) C:XF

800 HUF
Közepes doboznyi vegyes külföldi és magyar érmetétel + egy közepes méretű pénzeszsák, az érmék között 1807A 30kr Cu T:vegyes
31928.

6 000 HUF
Vegyes, nagyrészt külföldi érmetétel két albumba rendezve, közte hamis Ferenc József emlékérem, valamint amerikai, olasz, csehszlovák érmék T:vegyes
31929.

1 400 HUF
20
10xklf magyar és külföldi emlékérem-tétel, közte 1941. kétoldalas tenisz Br díjérem füllel (40mm) T:1--3
31930.

2 200 HUF
5,95
6,47
11db-os vegyes érmetétel, közte Római Birodalom és Ausztria 1872. 1Fl Ag Ferenc József T:3,3- 11pcs mixed coin lot within Roman Empire and Austria 1872. 1 Florin Ag Franz Joseph C:F,VG
31931.

11db-os vegyes érmetétel, közte Római Birodalom és Ausztria 1872. 1Fl Ag "Ferenc József" T:3,3- 11pcs mixed coin lot within Roman Empire and Austria 1872. 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:F,VG

5 000 HUF
11db-os érme- és éremtétel, közte 1992. 200Ft Ag MNB + Ausztria 1889. Rudolf koronaherceg temetésére Cu zseton (26mm) T:1--3 11pcs coin- and medal lot, within Hungary 1992. 200 Forint Ag + Austria 1889. For the Funeral of Rudolf, Crown Prince of Austria Cu jeton (26mm) C:AU-F
31932.

11db-os érme- és éremtétel, közte 1992. 200Ft Ag "MNB" + Ausztria 1889. "Rudolf koronaherceg temetésére" Cu zseton (26mm) T:1--3 11pcs coin- and medal lot, within Hungary 1992. 200 Forint Ag + Austria 1889. "For the Funeral of Rudolf, Crown Prince of Austria" Cu jeton (26mm) C:AU-F

2 800 HUF
7,57
8,24
33db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ókortól napjainkig, közte római bronzok, krajcárok + ~1930. Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja ezüstözött Br díjérem (36mm) T:vegyes
31933.

33db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ókortól napjainkig, közte római bronzok, krajcárok + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja" ezüstözött Br díjérem (36mm) T:vegyes

6 500 HUF
17,57
19,12
95db vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
31934.

1 400 HUF
~310g (42db) vegyes, főleg külföldi érmetétel, nagy részük az 1800-1900-as évekből, közte Ausztria 1807B 15 Kreutzer Cu I. Ferenc + Belga-Kongó 1911. 20 Cents Cu-Ni T:vegyes
31935.

~310g (42db) vegyes, főleg külföldi érmetétel, nagy részük az 1800-1900-as évekből, közte Ausztria 1807B 15 Kreutzer Cu "I. Ferenc" + Belga-Kongó 1911. 20 Cents Cu-Ni T:vegyes

3 400 HUF
9,19
10,00
460g vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
31936.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF