17084.
415. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.