12352. 415. Closed Online auction Flea Market
4 000 HUF
0 HUF
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, az Iparművészeti Vállalat sérült zsűri címkéjével, kopottas, tisztításra szorul, m: 24,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras