11151. 414. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Herendi lámpatest, 2dbv, egyik, szerelékkel és lámpaernyővel, kopott, jelzett, ragasztott, apró csorbákkal, m:13cm
Photo of the item taken by : karap_norbert