10241. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
24 000 HUF
0 HUF
Neogrády Antal (1861-1942): Hazafelé. Akvarell, fedőfehér, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben, 28×38 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf