10015. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
20
0 HUF
Baranski Emil László (1877-1941): Az alagút, 1923. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (I/3?). Üvegezett, kissé kopott fa keretben. Lapszélei apró foltokkal. 25x17,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf