10558.
414. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kártyavető nő, 1920 körül. Szén, papír. Üvegezett, sérült, fakeretben. 46x40cm