Ex libris - small-graphics

Number of items: 21

7 db ex libris klf technikákkal
10666.

1 200 HUF
1962-1967 Kékesi László (1919-1993) 4 db ex libris-se, rézkarcok, papírok, jelzettek, közte 3 erotikussal, 13,5x4,5 cm és 8x5 cm
10667.

2 400 HUF
Biczó Judit (1915-1987)?: Ex libris Biczó Judit. Ceruza, papír. Jelzés nélkül 15x11 cm
10668.

3 000 HUF
Nagy László Lázár (1935-2019): Ex libris dr. Soós Imre, 3 db. Fametszet, papír, mind jelzett, egyiken próbanyomat I., másikon próbanyomat II., harmadikon autográf ajándékozási sorokkal Soós Imre részére. 11×7,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10669.

5 000 HUF
Diskay Lenke (1924-1980): Ex libris Csoóri Sándor, nyomat, Csoóri Sándor (1930-2016) író papírra ragasztott aláírásával
10670.

5 000 HUF
Bánszki Tamás (1892-1971): 3 db alkalmi kisgrafika (BUÉK 1938; Boldog Karácsonyi Ünnepeket!; Nagy Anna és Dr. Szilágyi István házasságot kötöttek), 1938-1939 körül. Jelzettek, kissé foltos lapok, 10x8 cm és 12x10,5 cm között
10671.

1 000 HUF
3 db fametszet, jelzettek, sérüléssel, 12×10 cm
10672.

1 000 HUF
11 db ex libris klf technikákkal
10673.

1 000 HUF
22
8 db magyar és külföldi ex libris, klf. alkotók (Menyhárt József, Andruskó Károly, Roland Roveda, stb.), klf. technikák, papír, részben papírra montírozva.
10674.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szekeres Ferenc (1952-): Ex libris Galambos. Rézkarc, papír, jelzett, 8×6 cm
10675.

1 000 HUF
10676.

1 600 HUF
10677.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF