Engravings

Number of items: 118

XVIII. sz. utolsó harmada Jacques-Raymond Lucotte (1733-1804) - Robert Bénard (1734-1777): Fourbisseur, outils, Pl. X.,rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22,5x34,5 cm
10699.

2 400 HUF
XVIII. sz. utolsó harmada Robert Bénard (1734-1777): Fabrique des Armes, Fusil de Munition, Suppl. Pl. 2.,rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22x35 cm
10700.

2 400 HUF
XVIII. sz. utolsó harmada Robert Bénard (1734-1777): Argenteur, Pl. II.,rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22x35 cm
10701.

2 400 HUF
XVIII. sz. utolsó harmada Robert Bénard (1734-1777): Art Militaire des Turcs, Artillerie, Suppl. Pl. 3., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22x35 cm
10702.

2 400 HUF
XVIII. sz. utolsó harmada: Couvent de Talapoins, Pierres den forme de Mitre quon voit aupres Pagodes, Parasols de Honneur que le Roi de Siam donne aux Sancrats, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 21,5x33 cm
10703.

XVIII. sz. utolsó harmada: "Couvent de Talapoins, Pierres den forme de Mitre quon voit aupres Pagodes, Parasols de 'Honneur que le Roi de Siam donne aux Sancrats", rézmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 21,5x33 cm

2 400 HUF
cca 1700-1720 Parcs dArtillerie,rézmetszet, jelzés nélkül, (in: Les Forces de lEurope, Asie, Afrique et Amerique, ou description des principales villes, avec leurs fortifications, ...Dessigne?es par les meilleurs ingenieurs, particulierement celles qui sont sous la domination de la France, dont les plans ont este? levez par Monsieur de Vauban, ...Amsterdam, Pierre Mortier), papír, paszpartuban, 20x29 cm  Sebastien le Prestre de Vauban (1633-1707) Franciaország marsallja, kora legkiválóbb hadmérnöke XIV. Lajos (1638-1715) francia király alatt.
10704.

cca 1700-1720 Parcs d'Artillerie,rézmetszet, jelzés nélkül, (in: Les Forces de l'Europe, Asie, Afrique et Amerique, ou description des principales villes, avec leurs fortifications, ...Dessigne?es par les meilleurs ingenieurs, particulierement celles qui sont sous la domination de la France, dont les plans ont este? levez par Monsieur de Vauban, ...Amsterdam, Pierre Mortier), papír, paszpartuban, 20x29 cm Sebastien le Prestre de Vauban (1633-1707) Franciaország marsallja, kora legkiválóbb hadmérnöke XIV. Lajos (1638-1715) francia király alatt.

3 000 HUF
XVIII. sz. utolsó harmada Louis-Jacques Goußier (Goussier, 1722-1799) - Robert Bénard (1734-1777): Minéralogie, Fabrique de la Poudre á Canon, Vue perspective deIntérieur du Moulin á meules roulantes,Pl. IX., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 21x34 cm
10705.

XVIII. sz. utolsó harmada Louis-Jacques Goußier (Goussier, 1722-1799) - Robert Bénard (1734-1777): Minéralogie, Fabrique de la Poudre á Canon, Vue perspective de'Intérieur du Moulin á meules roulantes,Pl. IX., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 21x34 cm

2 400 HUF
XVIII. sz. utolsó harmada Louis-Jacques Goußier (Goussier, 1722-1799) - Robert Bénard (1734-1777): Fonte des Canons, lOperation de Secher les Moules, Pl. XV., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 23x35 cm
10706.

XVIII. sz. utolsó harmada Louis-Jacques Goußier (Goussier, 1722-1799) - Robert Bénard (1734-1777): Fonte des Canons, l'Operation de Secher les Moules, Pl. XV., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 23x35 cm

2 400 HUF
XVIII. sz. utolsó harmada Louis-Jacques Goußier (Goussier, 1722-1799) - Robert Bénard (1734-1777): Minéralogie, Fabrique de la Poudre á Canon, lOpération de Grainer de la Poudre et Plan dun quart de Grainoir, Pl. XI., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 21x34 cm
10707.

XVIII. sz. utolsó harmada Louis-Jacques Goußier (Goussier, 1722-1799) - Robert Bénard (1734-1777): Minéralogie, Fabrique de la Poudre á Canon, l'Opération de Grainer de la Poudre et Plan d'un quart de Grainoir, Pl. XI., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 21x34 cm

2 400 HUF
XVIII. sz. utolsó harmada Robert Bénard (1734-1777): Ancres, Encolage du premier et du second Bras, Pl. 6 et 7., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22x34 cm
10708.

2 400 HUF
cca 1700-1720 Division des Fortifications, rézmetszet, jelzés nélkül, (in: Les Forces de lEurope, Asie, Afrique et Amerique, ou description des principales villes, avec leurs fortifications, ...Dessigne?es par les meilleurs ingenieurs, particulierement celles qui sont sous la domination de la France, dont les plans ont este? levez par Monsieur de Vauban, ...Amsterdam, Pierre Mortier), papír, paszpartuban, 22x28 cm  Sebastien le Prestre de Vauban (1633-1707) Franciaország marsallja, kora legkiválóbb hadmérnöke XIV. Lajos (1638-1715) francia király alatt.
10709.

cca 1700-1720 Division des Fortifications, rézmetszet, jelzés nélkül, (in: Les Forces de l'Europe, Asie, Afrique et Amerique, ou description des principales villes, avec leurs fortifications, ...Dessigne?es par les meilleurs ingenieurs, particulierement celles qui sont sous la domination de la France, dont les plans ont este? levez par Monsieur de Vauban, ...Amsterdam, Pierre Mortier), papír, paszpartuban, 22x28 cm Sebastien le Prestre de Vauban (1633-1707) Franciaország marsallja, kora legkiválóbb hadmérnöke XIV. Lajos (1638-1715) francia király alatt.

3 000 HUF
Jubál Károly, Juhbál Károly ( 1817-1853) tanár, az 1848-49-es szabadságharcot követő függetlenségi szervezkedések fő alakja és vértanúja kőnyomatos portré . Lapméret 28x37 cm
10710.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF