Engravings

Number of items: 118

Rudolf v. Alt (1812-1905) után, R. Toth (?-) metszése, XX. sz. közepe/második fele: Josefsplatz, Bécs, 1844-ben. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben, 9×13 cm. Hátoldalán Friedrich Bachinger szabadkai képkeretező címkéjével.
10795.

2 000 HUF
Henry Thomas Alken (1785-1851) után, Edward Gilbert Hester (1843-1903): Lovasfogat (tandem). Színes litográfia, papír, jelzett a metszeten. Utánnyomás a XX. sz. második feléből. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 44×38 cm
10796.

6 000 HUF
Liezen-Mayer Sándor (1839-1898) festménye után: Magyarországi Szent Erzsébet. Fénymetszet, papír, jelzett a metszeten. Kiadja az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Lap széle sérült és foltos, feltekerve. 79x52 cm
10797.

3 000 HUF
Zichy Mihály (1827-1906) festménye után: Árva leány sorsa. Fénymetszet, papír, jelzett a metszeten. Kiadja az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Lap alja kisebb szakadással és hátoldala foltos, metszet ép, feltekerve, 67x45,5 cm
10798.

5 000 HUF
cca 1905 A Habsburg császári-királyi család I. Ferenc József körül. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 33×42 cm
10799.

9 000 HUF
24,32
26,47
Henry Thomas Alken (1785-1851) után, Edward Gilbert Hester (1843-1903): Négyesfogat (Four in hand). Színes litográfia, papír, jelzett a metszeten. Utánnyomás a XX. sz. második feléből Dekoratív, üvegezett fa keretben. 44×38 cm
10800.

6 000 HUF
1852 Divatillusztráció (Modes de Paris, petit courrier des Dames). Színezett litográfia, papír, foltos. 20,5×13,5 cm Üvegezett fakeretben, 26×17,5 cm
10801.

1 800 HUF
Látkép a Fujival. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 7x12 cm
10802.

2 000 HUF
Japán fametszet, ismeretlen jelzéssel, feltehetően XIX. sz. művész: Gésák. Színes fametszet, papír, lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 33x23 cm
10803.

15 000 HUF
40,54
44,12
Japán fametszet, ismeretlen jelzéssel, feltehetően XIX. sz. művész: Anya gyermekével. Színes fametszet, papír, apró sérüléssel. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 34x23 cm
10804.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF