15575.
414. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Angyal-Holló-Szűcs: Vízitúrázók könyve. Budapest-Esztergom, Csepel-sziget vízi útikalauza. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.