1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Pásztor Árpád-Szini Gyula-Szomaházy István: Ravasz alakok. 54 humoros apróság. Vidám Könyvtár 21. sz. Bp., [1914], Vidám Könyvtár,(Bp.,Korvin-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült borítóval.