Caius Valerius Catullus összes költeményei. Cai Valerii Catulli Verone... https://www.darabanth.com/en/online-auction/414/categories~Books/Books-Other-rarities~1000024/Caius-Valerius-Catullus-osszes-koltemenyei-Cai-Valerii-Catulli-Veronensis-Quae-Supersun-Omnia-F~II2563911
2563911
18502
414
Other collectibles
3 000 HUF
Description: Caius Valerius Catullus összes költeményei. Cai Valerii Catulli Veronensis Quae Supersun Omnia. Ford.: Devecseri Gábor. Kerényi Károly bevezetésével. Bp., 1938., Officina, 216 p. Első kiadás. Latin és magyar nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: hsz
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035