3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
3 db könyv - Németh Lajos: Kondor. Bp., 1976, Corvina. + Szabadi Judit: Gulácsy. Bp., 1969, Corvina. + Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.