900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
1936 Új Magazin 36. évf. 8. sz., szerk.: Dr. Rácz Vilmos, Tiszay Andor, 64 p., számos fekete-fehér képpel, köztük szolidan erotikus illusztrációkkal, két oldalon kivágással, helyenként sérült