Historical documents, manuscripts

Number of items: 47

cca 1910 Régi, német nyelvű, kézzel írt receptfüzet, sérült egészvászon-kötésben
12598.

2 000 HUF
26
cca 1910 14 darab W, Bacher professzornak szóló levelezőlap
12599.

3 000 HUF
1913 Lakner Artúr (1893-1944) író, dramaturg, színházigazgató (Lakner bácsi) Vihar a Balatonon című kézzel írt verse szecessziós díszítéssel
12600.

8 000 HUF
cca 1914 Justh Gyula (1850-1917) politikus saját kezű sorai, Abbáziából haza feleségének egy őt is ábrázoló fotólapon, foltos, elmosódott írással, 9x14 cm
12601.

3 000 HUF
cca 1915 Kocsis Imre (?-?): Korinthusi oszloprend és pillérek, 2 db rajz. Tus. papír, jelzett, kissé sérült, lyukasztott, kissé foltos, 79x58 és 56x82 cm
12602.

1 600 HUF
cca 1919 Régi, kézzel írt versgyűjtemény (katona versek), sok beírással, sérült félvászon-kötésben, néhány kijáró lappal
12603.

2 000 HUF
cca 1922 Nyáregyházi Nyáry család emlékkönyve, grófi, bárói bejegyzésekkel
12604.

8 000 HUF
13
cca 1926 2 db Heller Bernátnak írt levél
12605.

2 000 HUF
12606.

2 000 HUF
1929 Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) festőművész részére kiállított levél, mely szerint a Képzőművészek Új Társasága rendes művésztagjai közé felvette. Rózsa Miklós (1873-1945) művészeti író, a KUT igazgatójának autográf aláírásával, fejléces papíron. Sérült, hajtásnyommal, foltos
12607.

3 000 HUF
cca 1930 Nyírő Gyula: Semmelweis Ignác elmebetegsége gépirat, saját kezű javításokkal. 10 p.
12608.

4 000 HUF
cca 1930 Herendi porcelánok mintáiról szóló levelezés egy kereskedő és egy ismerős vevő között, megrendelésekkel, klf minták méltatásával.
12609.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF