11122. 413. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
20 000 HUF
0 HUF
Hummel: Kápolna elött ülő kosaras kislány, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázlepattanásokkal, mázrepedésekkel, m:14cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf