13344.
413. Closed Online auction
Photo
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
cca 1960 Budapesti közgyűlés, vintage fotó, jelzés nélkül, paszpartuban, fotó kopott, kissé sérült, 23×29,5 cm