13133. 413. Closed Online auction Photo
1 000 HUF
0 HUF
cca 1880-1890 2 db vintage fotó, női portré, Adele és Victor Tschipani bécsi műtemeiből, kopott, egyik hátoldala kissé sérült, 10x6,5 cm
Photo of the item taken by : hsz