10468.
413. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Jelzés nélkül, ismeretlen XX. sz. végén működött grafikus alkotása: Portré (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült, bal felső sarkában kissé foltos. Lapméret: 84×59 cm