10456. 413. Closed Online auction Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 600 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Pipázó, 1900-1930 körül. Olaj, karton, 39,5x29,5 cm. Üvegezett, korabeli sérült, fakeretben.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf