Mixed banknote and coin lots

Number of items: 19

Kis doboznyi vegyes magyar és külföldi, főleg szocialista jelvény, kitüntetés, közte Bányász Szolgálati Érdemérem két fokozatban + A B.M. határőrség kiváló katonája első osztályú aranyozott, zománcozott Br jelvény T:vegyes
31935.

Kis doboznyi vegyes magyar és külföldi, főleg szocialista jelvény, kitüntetés, közte "Bányász Szolgálati Érdemérem" két fokozatban + "A B.M. határőrség kiváló katonája" első osztályú aranyozott, zománcozott Br jelvény T:vegyes

2 800 HUF
7,57
8,24
1945. 10.000.000P + ~1957. Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség - VIII. Kerületi Bizottság Emlékplakettje - 1919-1957 KISZ egyoldalas Br plakett tokban + ~1980. Kiváló Munkáért műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:vegyes, a bankjegyen szakadások, anyaghiány
31936.

1945. 10.000.000P + ~1957. "Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség - VIII. Kerületi Bizottság Emlékplakettje - 1919-1957 KISZ" egyoldalas Br plakett tokban + ~1980. "Kiváló Munkáért" műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:vegyes, a bankjegyen szakadások, anyaghiány

1 200 HUF
Vegyes érme, bankjegy, numizmatikai irodalom, jelvény és kitűző tétel, benne: Transznisztria 1993. 50R + 100R + 200R + 1994. 1R; Günther Graichen: Die Geldzeichen der DDR valamint két darab Ag kopek érme T:vegyes
31937.

2 800 HUF
7,57
8,24
12db-os vegyes érme-, emlékérem- és jelvénytétel, közte 1943. 5P Al Horthy Miklós születésének 75. évfordulója, 2db kisméretű dobozban, az egyik doboz ÁFOR felirattal T:vegyes
31938.

12db-os vegyes érme-, emlékérem- és jelvénytétel, közte 1943. 5P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója", 2db kisméretű dobozban, az egyik doboz "ÁFOR" felirattal T:vegyes

1 400 HUF
31 db-os vegyes érme tétel, közte egy 1705. XX Poltura hamisítvánnyal T: vegyes 31pcs of mixed coin lot, within an 1705. XX Poltura fake coin C:mixed
31939.

800 HUF
10
53db-os vegyes magyar és külföldi érméből álló tétel T:vegyes 53pcs mixed Hungarian and foreign coin lot C:mixed
31940.

4 000 HUF
~90db-os magyar és külföldi érmetétel, 1950-ig T:vegyes ~90pcs Hungarian and foreign coin lot until 1950 C:mixed
31941.

1 000 HUF
15
100db vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
31942.

1 400 HUF
31943.

1 400 HUF
600db-os 1Ft és 2Ft érme tétel T:vegyes
31944.

800 HUF
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~1Kg-os súlyban T:vegyes
31945.

1 800 HUF
31946.

1 800 HUF
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF