Books: Tales Number of items: 24
2530751
17284
413
Books: Tales
Other collectibles
Szegváry Mihály: Hétpróbás társaság. Regény Szűr-Szabó József rajzaival. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos borítóval, sérült gerinccel.
2534085
17285
413
Books: Tales
Other collectibles
B. Czeke Vilma: Édesanyám hol vagy? Dés, 1942, Dési Szórvány Gyermekotthon Pártfotóbizottsága. Márton Lajos rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
2577474
17286
413
Books: Tales
Other collectibles
1989 A Csodálatos Pókember 3. sz.
2 000 HUF
2524153
17290
413
Books: Tales
Other collectibles
Defoe Dániel: Robinson Crusoe kalandos története. Az ifjúság számára átdolgozta Zempléni P. Gyula. Négy, igen szép színes képpel. Bp., é.n. Deubler József. Erősen sérült egészvászon kötésben
2 800 HUF
2532664
17291
413
Books: Tales
Other collectibles
Pálosy Éva: Klára testvér. Illusztrálta Fery Antal. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopott borítóval, sérült és ragasztószalaggal javított gerinccel, javított kötéssel és előzéklapőpal.
1 200 HUF
2530732
17292
413
Books: Tales
Other collectibles
F. H. Burnett: A kis lord. Elbeszélés az ifjúság számára. Ford.: Névy Béla. Kiadói illusztrált félvászon-kötés,kopott,kissé foltos borítóval.
2530775
17293
413
Books: Tales
Other collectibles
Frances Clarke Sayers: Tag-Along Tooloo. Illustrated by Helen Sewell. New York, 1947, The Viking Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel.
2576971
17294
413
Books: Tales
Other collectibles
3 db képeskönyv: Régimódi hintók; Régimódi autók; Régimódi hajók. Mandel Tamás rajzaival. Bp., 1982-1983, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott állapotban.
1 400 HUF
2578070
17295
413
2200
Books: Tales
Other collectibles
Altay Margit: A négyesfogat + Az ötösfogat. Regény fiatal leányok számára. Bp., Pallas. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
2 200 HUF
2280406
17296
413
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
2553003
17297
413
Books: Tales
Other collectibles
Sebestyén Ádám: Bukovinai székely népmesék III. köt.: Palkó József (Lüle Jóskacska), Kovács (Ráfi) Péter, László Györgyné (Pius Gyurkáné), Derék (Jádri) Károly meséi. Kovács Ágnes jegyzeteivel. A nyelvészeti gondozást végezte és a szójegyzéket összeállította: Rónai Béla. Szekszárd, 1983, Tolna megyei Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
2533731
17298
413
Books: Tales
Other collectibles
Blaskó Mária: Pityu. Elbeszélés. Bp.,[1930],Szent. István-Társulat. Harmadik kiadás. Márton Lajos rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, volt könyvtári példány. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035