1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Diákok regénye. Jókai Mór "És mégis mozog a föld" című nagy munkájából a serdültebb ifjuság számára átalakította: Bródy Sándor. Márton Ferenc rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 192 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.