Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 43

Clark, Sam és Sam: Casa Moro. A spanyol és arab konyha ízei. Ford.: Váradi Ferenc. Pécs, 2009, Alexandra, 320 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17077.

10 000 HUF
27,03
29,41
Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1932, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban.
17078.

4 000 HUF
17079.

4 600 HUF
12,43
13,53
17080.

6 000 HUF
Cseppjeiben hősök vére forr. Versek az egri borról. Vál., szerk., az előszót írta és a jegyzeteket összeállította: Lisztóczky László. Eger, 2000, Segít a Város Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 200 számozott példányban, ebből a 110. számú példány. A szerző által Cseh András és felesége, egri vendéglősök, a Hotel Senátor-ház üzemeltetői részére DEDIKÁLT; továbbá Cseh Károly költő és Fejér István fotóművész, a kötet közreműködői által aláírt példány.
17081.

4 600 HUF
12,43
13,53
Dr. Kalmár Zoltán, Dr. Makara György: Ehető és mérges gombák. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.
17082.

2 400 HUF
Horn János: Szilva termesztése. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára XI. Bp., 1936, Növényvédelem és Kertészet, 62+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, kissé hiányos gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17083.

1 400 HUF
17084.

2 800 HUF
7,57
8,24
Általános védekező munkák a gyümölcsösben. Összeáll.: Dr. Kadocsa Gulya, Dr. Urbányi Jenő. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter Hivatalos Növényegészségügyi Szolgálat. 1. sz. Bp., 1942, (Pátria-ny.), 23 p. Hatodik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos.
17085.

1 000 HUF
17086.

1 600 HUF
Arnaud, Nicole: Jardins - Kertek. Bp., 2001, Napvilág. Kiadói papírkötés, jó állapotban, ajándékozási sorokkal.
17087.

1 200 HUF
Táplálkozzunk helyesen! Bp., é.n., M. Kir. Közellátásügyi Miniszter Közellátási Hivatala/Stádium Rt. 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, szakadt, sérült, foltos, viseltes állapotban.
17088.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF