12495. 413. Closed Online auction Vintage wines, drinks
6 000 HUF
0 HUF
1987 Villányi Borászat Rt. Muzeális Villányi Cabernet Franc, szakszerűen tárolt bontatlan palack száraz vörösbor, 12.1%, kopott, foltos, sérült címkével, 0,75l.
Photo of the item taken by : karap_norbert