11681.
413. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Gergely István (1939-2008): Bólyai Farkas 1775-1856. Festett gipsz plakett. Jelzett, kopásokkal. 30x30 cm