10455.
412. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején működött festő alkotása: Erdei fények. Olaj, karton. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben. 32,5x34 cm