10436.
412. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
Jelzés nélkül, 1870-1920 körül működött japán művész, Meidzsi/Taisó-kor: Gésa kék-zöld kimonóban és ogi legyezővel. Vegyes technika, selyem, kissé foltos, gyűrődéssel. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 68×30 cm