10584.
412. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Bárány jelzéssel: Könyöklő. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 30,5×26,5 cm