4 000 HUF
Maurice Maeterlinck: Tintagiles halála. Ford.: Keleti Arthur. Bp.,1923., Székasi Sacelláry Pál,41+3 p. Balogh István fametszetű illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Számozott (7./500) példány.