17474. 412. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Bányai László: Négyszemközt József Attilával . Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor