Number of items: 337

17405.

5 500 HUF
14,86
16,18
Sőtér István 7 műve:   Jókai Mór. Magyar Írók. Bp.,[1941],Franklin. Kiadói papírkötésben, sérült kötéssel, borítóval.;   A sas és serleg. Akadémiai arcképek. Bp., 1975., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés;  Bakator. Összegyűjtött kisregények és elbeszélések. A függelékben: Júdás (dráma.) Bp., 1975., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Werthertől Szilveszterig. Irodalomtörténeti tanulmányok. Bp.,1976,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói gyűrött, szakadt, foltos papír védőborítóban.;   Fellegjárás. Bp., 1977., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos. Benne Makay Gusztáv ceruzás, tollas jegyzeteivel papírlapokon.;   Budai oroszlán. Regény. Bp.,1978,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Bűnbeesés. Regény. Bp.,1982,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   A szerző, Sőtér István (1913-1988) Kossuth-díjas író, irodalomtörténész álltal Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példányok.
17406.

4 000 HUF
17407.

4 000 HUF
17408.

3 000 HUF
17409.

3 000 HUF
4 db angol nyelvű vadnyugati regény (Montanas Territory, Bandit in Black, Whisling Lead, Night of Vengeance). Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
17410.

3 000 HUF
17411.

3 000 HUF
Popper Gábor: Képzeld, apu. Apám emlékeim.; Séták apámmal. Együtt-egyedül. Visszaemlékezések Popper Péterről. Bp., 2012-2013., Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17412.

3 000 HUF
Vegyes ponyvacsomag (Az indiai feleség, A korállsziget, A zöld pokol, Mary Garden szerencséje, stb.), vegyes állapotban.
17413.

3 000 HUF
Csatári Dániel: Forgószélben. (Magyar-román viszony 1940-1945). Változatlan lenyomat. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó, 492+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 800 példányban.
17414.

3 000 HUF
Bortnyik Sándor: Géplovag. Bp., 2008, Virág Judit, 43+1 p. Kiadói papírkötés.
17415.

1 800 HUF
Talbot, H. Fox : A természet irónja. Bp., 1994, HOGyF Editio. Reprint kiadás! Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban. The Pencil of Nature by H. Fox Talbot kísérőfüzettel (benne az eredeti kiadvány szövegével). Megjelent a The Pencil of Nature, a világ első, fényképekkel illusztrált nyomdaterméke megjelenésének 150 éves évfordulóján, 1000 számozott példányban, ebből a 721. számú példány.
17416.

Talbot, H. Fox : A természet irónja. Bp., 1994, HOGyF Editio. Reprint kiadás! Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban. "The Pencil of Nature by H. Fox Talbot" kísérőfüzettel (benne az eredeti kiadvány szövegével). Megjelent a "The Pencil of Nature", a világ első, fényképekkel illusztrált nyomdaterméke megjelenésének 150 éves évfordulóján, 1000 számozott példányban, ebből a 721. számú példány.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF