Number of items: 337

Ady Endre: Ki látott engem? Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Félvászon kötés, kissé kopott borítóval, megerősített kötéssel, címlapon átragasztott kiadási adatokkal, helyenként foltos lapokkal.
17381.

2 800 HUF
7,57
8,24
Fénylő ölednek édes örömében... A sumer irodalom kistükre. Összeáll., sumer eredetiből fordította, az előszót és a jegyzeteket írta: Komoróczy Géza. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17382.

"Fénylő ölednek édes örömében..." A sumer irodalom kistükre. Összeáll., sumer eredetiből fordította, az előszót és a jegyzeteket írta: Komoróczy Géza. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

1 800 HUF
Francois Mauriac: Ami elveszett. Regény. Ford.: Just Béla. Bp.,[1941],Cserépfalvi. A borító Gábor Pál munkája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.
17383.

1 600 HUF
Ady Endre: Sápadt emberek és történetek. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
17384.

1 000 HUF
Dr. Lakatos Vince (szerk.): Keszthelyi Helikon. Keszthely, 1925, Sujánszky József Könyvnyomdája. Hiányzó papírkötés, viseltes állapotban.
17385.

1 000 HUF
10
Babits Mihály: A torony árnyéka. Mesék és novellák. Bp.,[1931.],Athenaeum, 248+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17386.

1 000 HUF
Krúdy Gyula: Rezeda Kázmér szép élete. (Regény a szép Budapestről.) Bp.,(1944.), Griff, 211 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.
17387.

1 200 HUF
17
P. Ovidius Naso Szerelmei. P. Ovidi Nasonis Amores. Ford.: Karinthy Gábor. Szilágyi János György tanulmányával. [ Kétnyelvű Klasszikusok.] Bp., 1943., Officina, 201+2 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói aranyozott gerincű kartonált papírkötés, a borítón kopásnyomokkal, kissé foltos lapélekkel.
17388.

3 000 HUF
Cornelius Tacitus: Agricola. Germánia. Fordította és magyarázta: Szabó Árpád. Parthenon Kétnyelvű Klasszikusai. Bp.,1943, Parthenon,(Franklin-ny.),1 (fekete-fehér címkép) t.+XXXXVIII+133 p.+3 (térképek) t.+2 p. Első kiadás. Magyar és latin nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel, a kötéstáblák kissé vetemedettek. Számozott (1091./1500) példány.
17389.

3 000 HUF
Kosztolányi Dezső: Mágia. Békéscsaba, 1920, Tevan-Kiadás, 84 p. Kiadói fűzött papírkötés. Második Kiadás! Felvágatlan példány! A papírborítója sérült
17390.

1 400 HUF
Karinthy Frigyes: Utazás Faremidóba. Capillária. Regény. Bp.,1947., Új Idők, 172 p. A borító Hámori György munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kopott, szakadt, illusztrált papír védőborítóban, foltos.
17391.

2 000 HUF
Karinthy Frigyes: Ó, nyájas olvasó! (Mindenféle dolog.) A borító rajza Végh Gusztáv (1889-1973) munkája. Bp.,1916,Dick Manó,223 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos.
17392.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF