3 000 HUF
Supplement zu dem Werke Die Kunst der Schreinerei nach Roubo. I-II. Band. Paris, 1885., Ch. Juliot, 44 p. + 50 t.; 4+53-84 p.+50 t. Átkötött egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, benne szakadt, sérült metszetekkel, de jó állapotúakkal is, kissé foltos lapokkal.