11934. 412. Closed Online auction Watches
30 000 HUF
0 HUF
Figurális, kandallóóra szett, alabástrom, bronz, sérült, kopott, negyedütős szerkezettel, működése nem bevizsgált, m:32-36cm
Photo of the item taken by : nagy_andras