13145.
412. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
cca 1920-40 Kurländer István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Illáncsai Davidov S (Szvetozár?) nemesi címere. Tempera, karton. Jelzett a hátoldalán. Kissé sérült. 50x40 cm. Az Illáncsai előnévvel a nemességet 1900. szept. 12. D. Szvetozár ezredes kapta