10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Antik Altwien teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, XIX. sz. első fele, fedele hiányzik, kopott, lepattanásokkal, m: 9,5, d: 18,5cm