110 000 HUF
297,30 EUR, 323,53 USD
Orosz Gellért (1919-2002): Havas utca, 1960. Olaj, farost, jelzett, sérült (felületi festékhiányokkal). Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60×80 cm