38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Lakatos Artúr (1880-1968): Zöldellő táj (Franciaország?). Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben, 19,5x27 cm