5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
D. Csorba Hajnalka (?-?): Figurák. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 23x17 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.