10639.
411. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Tóth Elemér jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 16,5×24,5 cm.