10628.
411. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Sz P jelzéssel: Szépművészeti Múzeum, Bp., Hősök tere. Olaj, vászon. 19x24cm, sérült keretben.